Koncertinės programos, kurios gali tapti jūsų renginio dalimi
Esame atviri bendradarbiavimui. Taip pat, galime paruošti koncertinę programą specialiai
Jūsų renginiui! Užpildykite apačioje esančią formą ir netrukus susisieksime.
„Balso Dienoraštis“
KONCERTINĖ PROGRAMA VOKALINIAM ANSAMBLIUI
ACAPELLA
Vokalinio meno tinklo komanda kviečia iš arčiau pažvelgti į svarbų laikotarpį lietuvių muzikos istorijai – praėjusio amžiaus 8–9 deš. debiutavusius kompozitorius ir jų kūrybą. Didžiųjų politinių, socialinių ir vertybinių lūžių fone, jų muzika tyrinėjo naujas formas, raiškos priemones ar net santykį su klausytoju, arba atvirkščiai, derindami modernumą ir tradicijas, atsigręžė į (neo)romantinį ar (neo)klasikinį garso skambesį. Vieni artėjo link eksperimentinių, struktūrinių ar matematinių kūrybos metodų, kiti – link poetiškumo.
Nuorodos pasiklausymui: Vidmantas Bartulis - Gražuolis Garvežys, Mindaugas Urbaitis - Pro Vasaros Nakties Sidabrą
Gintaro Sodeikos, Ričardo Kabelio, Šarūno Nako, Mindaugo Urbaičio, Ryčio Mažulio, Algirdo Martinaičio ir Vidmanto bartulio kūriniai
„Kodėl?“
KONCERTINĖ PROGRAMA BALSUI IR FORTEPIJONUI PRISTATANTI XXI a. LIETUVIŲ KOMPOZITORIŲ MUZIKĄ
Šis projektas gimė sklaidant dainininkės Gintarės Skėrytės sudaryto to paties pavadinimo dainų rinkinio natų lapus. Į rinkinį sudėta dvylika Lietuvos kompozitorių dainų, skirtų jauniesiems atlikėjams, jo leidyba pasirūpino Lietuvos muzikos informacijos centras.
„Labai džiaugiamės galėdami pristatyti „Vokalinio meno tinklo“ su meile ir atsidavimu brandintą projektą „Edukacinės Lietuvos kompozitorių kūrinių rinktinės „Kodėl?" pristatymo koncertą. Tai Vidmanto Bartulio, Martyno Bialobžeskio, Loretos Narvilaitės, Mykolo Natalevičiaus, Ramintos Šerkšnytės, Laimučio Vilkončiaus vokaliniai kūriniai pagal lietuvių poetų eiles.
Nuoroda į programos albumo įrašą: „Kodėl“
Programoje Vidmanto Bartulio, Martyno Bialobžeskio, Loretos Narvilaitės, Mykolo Natalevičiaus, Ramintos Šerkšnytės ir Laimučio Vilkončiaus dainos
„ritUAlas“
KONCERTINĖ PROGRAMA, PERFORMANSAS. LIETUVIŲ IR UKRAINOS LIAUDIES DAINOS IR ELEKTRONIKA
„Rusų teroristų vykdomo genocido Ukrainoje žiaurumai, ukrainiečių herojiškumas bei turtingos tos šalies kultūros atskambiai jau yra tapę Lietuvos žmonių kasdienos leitmotyvu. Ukraina visada su mumis – jei ne minties centre, tai bent kamputyje, net ir miegant. Ši koncertinė programa skirta tyrinėti emocijas pasitelkiant Ukrainos ir Lietuvos liaudies muziką, kuriomis gyvename nuo 2022 m. vasario 24 d. Koncertinės programos metu pristatysime Lietuvių ir Ukrainiečių liaudies muzikos pynę.
Projekto idėjos autorė – Elžbieta Latėnaitė: „ritUAlas“
Programoje Lietuvių ir Ukrainiečių liaudies dainos aranžuotos vokaliniam ansambliui ir fonogramai
„Miško dievybių sakmės”
KONCERTINĖ PROGRAMA BALSUI IR FORTEPIJONUI
„Vokalinio meno tinklo” komanda džiaugiasi galėdama su Jumis pasidalinti tokia panteistinius archetipus budinančia itališkai-lietuviška, o gal lietuviškai-itališka programa. Ši muzikinių kūrinių, sukurtų dviejų skirtingų kultūrų ir kūrybinių kontekstų kompozitorių, programa remiasi mistiška gamtos galia, svarba žmogui ir Žemei, tradicinės kultūros įtaka menui. Programą sudaro du vokaliniai-fortepijoniniai opusai: Ottorino Respighi penkių dainų ciklas „Deità silvane“ | „Miško dievybės“ (1917), Felikso Romualdo Bajoro „Sakmių siuita“ (1968).
Pianistas Vincenzo De Martino koncerto metu groja įvairią italų ar lietuvių (M. K. Čiurlionis, A. Remesa, B. Dvarionas, A. Šenderovas) kompozitorių muziką.
Nuoroda pasiklausymui: Sakmių siuita: Eina boba grybavus
„Kabančių alėjų istorijos“
KONCERTINĖ PROGRAMA VOKALINIAM KVINTETUI, AKMENIMS IR ŠRUTI INSTRUMENTUI
„Vokalinio meno tinklo” ansamblis drauge su lietuvių kompozitoriais gilinosi į neapibrėžtumo estetika grįstų kūrinių komponavimo, atlikimo bei notavimo specifiką ir parengė intriguojančią šiuolaikinės muzikos programą. Bendradarbiaujant su Austrų kompozitoriumi, dirigentu Rupertu Huberiu ir dainininke, menotyrininke Doris Huber Druskininkų meno rezidencijos metu paruošė intriguojančią programą, kurioje klausytojus nustebins netikėti stilių deriniai, kurioje persipina dronų, ritualinės, akademinės ir akustinės muzikos stiliai.
Nuoroda pasiklausymui: „Kabančių alėjų istorijos“
Programoje: Ruper Huber, Andriaus Šiurio, Mantvydo Leono Pranulio, Robert Moran, Pauline Oliveiros, Christian Wolff kūriniai
„Tylios Pievos“
KONCERTINĖ PROGRAMA DVIEMS BALSAMS IR ELEKTRONIKAI
Šios programos idėja kilo klausantis amerikiečių minimalistų dronų muzikos. Sujungę „drone“ kompanavimo techniką su lietuvių liaudies melodijomis ir atmosferiniais aplinkos garsais, kūrėjai pristato meditatyvią ir raminančią muzikinė medžiagą. Šioje muzikinėje programoje naudojami Lietuvos regionų, tokių kaip Mažoji Lietuva, Aukštaitija, Žemaitija ir Dzūkija, liaudies melodijos, taip pat karo, meilės ir šeimos temomis kurtos liaudies dainos.
Nuoroda į programos albumo įrašą: „Tylios Pievos“
Programa: Aug Jovarėlis, Brolužėlis, Bijūnėlis Žalias, Oželis, Žalinėli mana, Dirbysiu laivą
„1.5 kg. Muzikos, prašyčiau!“
XVI A. MADRIGALŲ PROGRAMA VOKALINIAM ANSAMBLIUI ACAPELLA
Programa įkvėpta V. Šekspyro dramos „Venecijos pirklys“. Veikėjų dialoge skamba frazė „jeigu tamsta paskirtoj vietoj sutartu metu nesugrąžinsi reikiamos sumos, bus išieškotos tokios netesybos: svaras mėsos iš tamstos mielo kūno, iš tos dalies, kurią aš pasirinksiu“. Ši frazė atskleidžia renesanso kasdienybės kultūrą, realijas ir požiūrį į žmogaus kūną ir gyvybę. Susibūrę šiam projektui atlikėjai parinko renesanso madrigalus, kurių tematika susijungia į vieną turgavietės naratyvą. Mat turgavietė 16 a. pradžioje buvo pagrindinė istorijų, paskalų ir sandorių vieta.
Koncertinės programos pristatomasis klipas: „1.5 kg, muzikos, prašyčiau!“
Programoje Claudio Monteverdi, Pierre Certon, Josquin Des Prez, Jacob Arcadelt, Clement Janequin, Orlando di Lasso, Pierre Passereau, Adrian Willaert, Thoinot Arbeau ir Henry XIV kūriniai
„Big small world“
KONCERTINĖ PROGRAMA VOKALINIAM ANSAMBLIUI
ACAPELLA
Koncertinė programa įkvėpta kasdienybės unikalumo ir grožio. Ieškojome kūrinių, kurie romantizuojami per humoro ar sarkazmo prizmę atskleistų rutina tapusių buities elemntų grožį ir unikalumą. Koncertinės programos koncepcijai atskleisti pasirinkti jazz, pop, bosa-nova ir klasikinio stiliaus kūriniai bei jų aranžuotės vokaliniam ansambliui. Koncertinė programa - pramoginė, todėl puikiai tinka uždariems vakarams, privatiems vakarėliams ir įvairioms šventinėms progoms.
Nuorodos į įrašus: Dumb ways to die - TangerineKitty aranžuotė Fe000, Eine kleine Nachtmusik - W. A. Mozart; aranžuotė K. Ernst ir M. Thurig
Programoje Vytauto Klovos, Vaclovo Augustino, Gedimino Kalino, K. Ernst ir M. Thurig, Henry XIV, A. Raugh ir D. Sharon, A. Ong, V. Wong, Fe000 ir J. Postmes populiarių klasikinių, pop ir jazz kūrinių aranžuotės vokaliniam ansambliui
„Canticles of dusk“
KONCERTINĖ PROGRAMA BALSUI IR ELEKTRONIKAI
Šioje koncertinėje programoje pristatome elektronikos, kontratenoro ir lopšinės žanro junginį. Kūrėjai pasirinko 6 lopšines iš Graikų, Apalačų kalnų, Lietuvių, Joruba, Nyderlandų ir Vokiečių tautosakos. „Priešaušrio giesmės“ - unikali patirtis klausytojui, kur lyriškos ir meditatyvios lopšinių melodijos persipina su kruopščiai Pauliaus Ramono kurta muzika.
Koncertinės programos reprezentacinį takelį galite rasti čia: Canticles of Dusk